facebook

Матір навмисно голкою виколола око своєму маленькому сину

Навіщо вона це зробила – не пояснює. Але малюк на одне око тепер не бачить

Мешканка міста Бережани, що на Тернопільщині, виколола медичною голкою око своєму дворічному синові. Злочин вона скоїла під час перебування з дитиною у медзакладі, оскільки в хлопчика підозрювали інфекційне захворювання. Жінка так нікому й не пояснила, навіщо вона скоїла насильство над дитиною. Наразі затримана перебуває в СІЗО, їй загрожує до десяти років тюрми.

Про це повідомляє Тернопільська обласна прокуратура.

Як встановили слідчі, мешканка Бережан перебувала разом з дворічним сином у лікарняному закладі з підозрою на інфекційне захворювання у дитини.

Коли діагноз не підтвердився, вона навмисно пошкодила очне яблуко дитині медичною голкою. Лікарі повідомили про її вчинок правоохоронців. Мотивів свого вчинку жінка не пояснила нікому.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

— Наразі жінка перебуває під вартою.

 

Їй інкриміновано вчинення умисного тяжкого тілесного ушкодження, вчинене способом, що має характер особливого мучення, яке спричинило втрату функції органу та поєднане зі стійкою втратою працездатності не менш як на одну третину, – повідомляє прокуратура.

Затриманій загрожує від семи до десяти років тюрми. Додамо, що психолого-психіатрична експертиза визнала обвинувачену осудною. Досудове розслідування у цій справі вже завершили, матеріали передали до суду.

Що ж до постраждалого хлопчика, то через ушкодження він осліп на одне око. У прокуратурі додають, що «дитина знаходиться у безпеці», однак чи будуть позбавляти жінку батьківських прав – невідомо.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...