Categories: Трагедії

На Рівненщині під час пологів померла 20-річна дівчина та її син: у лікарні кажуть, що невинуваті

Батьки померлої дівчини звинувачують лікарів.

На Рівненщині під час пологів померла 20-річна дівчина та її немовля. Трагічний випадок стався 29 листопада у Сарненській районній лікарні. У поліції розпочали досудове розслідування за цим фактом, тим часом лікарі ствержують, що діяли згідно із затвердженими протоколами та стандартами.

Медичний директор лікарні Віктор Пістоль розповів виданню “Рівне Медіа”, що згідно з попередніми висновками паталогоанатомів, у дівчини стався розрив аневризми судин головного мозку та кроволивив у мозок.

Лікар порівняв патологію із “бомбою сповільненої дії”.

“Відповідно це є бомба сповільненої дії… Це патологія, з якою будь-яка людина може прожити 10 чи навіть 40 років. Проте при певних ситуаціях судина розривається, відповідно крововилив йде у мозок, і людина помирає, – каже Пістоль.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Відповідно до протоколу патологоанатомічного дослідження причина смерті немовляти – асфіксія.

“Якщо є порушення у породіллі, то там є чинники, які можуть вплинути на смерть дитини. Це лічені секунди, хвилини”, – додав директор лікарні.

Пістоль заявив, що лікарі діяли згідно з затвердженими протоколами та стандартами. Однак службове розслідування там все ж проведуть.

“Службове розслідування проводиться у будь-якому випадку. Це трагічна ситуація. І потрібно до цього підходити дуже уважно та виважено. Однозначно буде проведена службове розслідування на виявлення невчасних чи неправомірних дій. Але попередньо цього не було”, – стверджує лікар.

Христина

Recent Posts

Eкіпаж дронів-перехоплювачів 55 оабр “Запорізька Січ” з 1 по 11 березня знищив 91 БпЛА

Один екіпаж дронів-перехоплювачів 55-та окрема артилерійська бригада «Запорізька Січ» за короткий проміжок часу показав результат,…

7 днів ago

Ти вже сильніший, ніж думаєш

Кожен день війни ти проходиш свій маленький фронт: тримаєш себе в руках, підтримуєш рідних, працюєш,…

1 тиждень ago

Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім’я має бути закарбоване в історії держави

❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…

1 місяць ago

⚡️ Повернувся в стрій, щоб знищувати ворога

Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…

1 місяць ago

Ти пішов у СЗЧ.

Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…

2 місяці ago

⚡️ Стань частиною 5 штурмової бригади!

Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…

2 місяці ago