facebook

Росія хоче зафіксувати три речі в межах переговорного процесу: Подоляк перелічив складові “перемовин”, яких прагне РФ

Росіяни хочуть отримати лише перемогу ц уникнути відповідальності за масові злочини.

Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував тему так званих перемовин з Росією, яких так прагне країна-агресорка.

Про це йшлося в ефірі телемарафону.

“Навіщо нам перемовини з людьми, які мають відповідати за кримінальні злочини?.. Росія прийшла на чужу територію. Росія вбиває масово людей і робить це тому, що досі вважає, якщо вона не програє, а будь-що, що вони пропонують в рамках переговорного процесу – це не програш Росії, тоді вони не будуть відповідати за всі ці злочини”, – зазначив Подоляк.

Радник керівника Офісу президента наголосив, що у разі здійснення таких переговорів із Росією, країна-терористка позбудеться відповідальності та необхідності внутрішньої трансформації.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Набере обертів такий процес, як реваншизм. Вони і так нас ненавиділи, а після цих 10 місяців війни, вони нас будуть ненавидіти до неможливості. Вони захочуть компенсувати це приниження, якого сьогодні зазнають”, – додав Подоляк.

Він назвав три складові в межах переговорного процесу, які Росія сьогодні хоче зафіксувати.

Позбуття відповідальності за масові злочини та статусу програшу РФ.
Питання лінії розмежування для того, щоб було можна апгрейдити свою армію і піти 1-5 етапом заради компенсування своїх внутрішніх реваншиських настроїв.
Отримання оперативно-тактичної паузи.
Останнє, за словами Подоляка, Росії потрібно для того, щоб знайти додаткові ресурсні можливості, перш за все зброю.

“Десь в Ірані, КНДР чи Білорусі РФ потрібно знайти зброю – стару, радянську, бо більше нічого нового в них немає”, – додав він.

Раніше ексміністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що найближчим часом не варто сподіватися на закінчення ракетних атак Росії. Він зазначив, що РФ попри санкції продовжує виробляти 40-80 ракет на місяць.

Водночас очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявляв, що у Росії є запаси ракет на ще два масованих удари. За даними розвідки, на одну ракетну атаку Росії потрібно працювати 1,5-2 місяці.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...