Росіяни хочуть отримати лише перемогу ц уникнути відповідальності за масові злочини.
Радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк прокоментував тему так званих перемовин з Росією, яких так прагне країна-агресорка.
Про це йшлося в ефірі телемарафону.
“Навіщо нам перемовини з людьми, які мають відповідати за кримінальні злочини?.. Росія прийшла на чужу територію. Росія вбиває масово людей і робить це тому, що досі вважає, якщо вона не програє, а будь-що, що вони пропонують в рамках переговорного процесу – це не програш Росії, тоді вони не будуть відповідати за всі ці злочини”, – зазначив Подоляк.
Радник керівника Офісу президента наголосив, що у разі здійснення таких переговорів із Росією, країна-терористка позбудеться відповідальності та необхідності внутрішньої трансформації.
“Набере обертів такий процес, як реваншизм. Вони і так нас ненавиділи, а після цих 10 місяців війни, вони нас будуть ненавидіти до неможливості. Вони захочуть компенсувати це приниження, якого сьогодні зазнають”, – додав Подоляк.
Він назвав три складові в межах переговорного процесу, які Росія сьогодні хоче зафіксувати.
Позбуття відповідальності за масові злочини та статусу програшу РФ.
Питання лінії розмежування для того, щоб було можна апгрейдити свою армію і піти 1-5 етапом заради компенсування своїх внутрішніх реваншиських настроїв.
Отримання оперативно-тактичної паузи.
Останнє, за словами Подоляка, Росії потрібно для того, щоб знайти додаткові ресурсні можливості, перш за все зброю.
“Десь в Ірані, КНДР чи Білорусі РФ потрібно знайти зброю – стару, радянську, бо більше нічого нового в них немає”, – додав він.
Раніше ексміністр з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб Георгій Тука заявив, що найближчим часом не варто сподіватися на закінчення ракетних атак Росії. Він зазначив, що РФ попри санкції продовжує виробляти 40-80 ракет на місяць.
Водночас очільник Головного управління розвідки Кирило Буданов заявляв, що у Росії є запаси ракет на ще два масованих удари. За даними розвідки, на одну ракетну атаку Росії потрібно працювати 1,5-2 місяці.
Дискусія про зниження мобілізаційного віку в Україні має більше політичного, ніж практичного характеру. Сучасна війна,…
У сусідній з Тернопільщиною області виявили спалах небезпечного захворювання: поширюється страшний вірус. Як інформує "ЛП",…
Українських водіїв попередили, що з першого січня набувають чинності нові правила оформлення "Зеленої карти" З…
В Україні оголосили про нововведення із допомогою. Презентовано єдину картку, на яку нараховуватиметься державна допомога.…
Як було анонсовано, майбутні зміни стосуватимуться Закону про іноземців, Закону про вищу освіту та науку,…
Абсолютно на всіх українських водіїв очікують зміни з 1 січня 2025 року. Через два тижні…