facebook

В Україну йде потепління до +18: прогноз погоди на тиждень

За даними синоптиків, цього тижня очікується нестабільна погода, пише уніан.

У вівторок, 17 січня, в Україні почне теплішати. На сході температура повітря буде +1°…+2°, а на решті території України температура зросте до +3°…+5°, місцями в центрі буде до +6°, а на півдні стовпчики термометрів покажуть +8°…+9°, в Криму – до +13°. У більшості західних, місцями на півночі, в центрі і на півдні пройдуть невеликі дощі.

У середу, 18 січня, на заході і в центрі стовпчики термометрів зростуть до +7°…+11°, на півночі очікується +6°…+8°, а на сході температура буде в межах +3°…+5°. Традиційно найтепліше буде в південних областях України. На півдні стовпчики термометрів показуватимуть +9°…+12°, а в Криму – до +15°. На заході та півночі можливий дощ.

У четвер, 19 січня, із заходу в Україну почне надходити холодне повітря. В окремих областях температура вдень знизиться до +4°…+6°, а вночі – до 0°…+2°. На решті території України все ще буде аномальне тепло. Так, на півночі буде близько +8°, на сході очікується +4°…+7°, у центральних областях очікується +8°…+12°, на півдні +9°…+13°, а в Криму повітря прогріється до +18°.

У п’ятницю, 20 січня, на заході України похолоднішає до +2°…+6° і пройде мокрий сніг. На півночі України очікуються дощі і температура +6°…+9°. У центральних областях очікується від +6° до +10°, на сході похолодає до +3°…+4°. На півдні ще буде тепло до +9°…+12°, а в Криму – до +16°.На вихідних, 21 і 22 січня, продовжиться поступове зниження температури. До конця тижня в Україну повернуться нічні морози до -1°…-5°, а вдень у більшості областей буде від -1° до +1°. Лише на півдні країни ще буде +3°…+7°, а в Криму близько +13°.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...