facebook

Командир “вагнера” втік до Норвегії та хоче свідчити проти пригожина

Стало відомо, що колишній командир з так званої “групи вагнера” Андрій Медведєв нелегально перетнув російсько-норвезький кордон і подав прохання про надання притулку в Норвегії. Про це екскомандир заявив в інтерв’ю російському правозахисному проєкту «Gulagu.net».

Відомо, що командир найманців перетнув кордон 12 січня, недалеко від російського містечка Нікель в Мурманській області. Мєдвєдєв заявив, що під час перетину кордону російські прикордонники помітили його і навіть відкрили вогонь по ньому, але промахнулися.

Діставшись Норвегії найманець звернувся до місцевих правоохоронців і попросив політичний притулок.

Найманець стверджує, що готовий розповісти, все що йому відомо про діяльність “групи вагнера”, в тому числі і про її керівника євгена пригожина.

Що відомо про командира найманців?

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як заявив сам Мєдвєдєв, в “групу вагнера” він записався липні минулого року. Після закінчення 4-місячного контракту йому примусово продовжили термін служби. Тоді найманець самовільно покинув позиції й повернувся у рф. Чоловік зв’язався з правозахисниками й розповів їм, що люди пригожина намагаються його упіймати, тому він фактично знаходиться на втіках.

У грудні найманець дав інтерв’ю журналістам The Insider, в якому розповів про страти й втрати серед “вагнера“.

У мене у відділенні в підпорядкуванні було 15 осіб, це саме штурмове відділення, яке виходило на бойові завдання. Ув’язнені почали в серпні приїжджати до нас. Ми заснували 4-й взвод. Ми були смертниками, тому що всі “косячники” і проштрафилися йшли в 4-й взвод. І за кілька днів з взводу Залишилося 3 людини з 13

Заявив командир найманців

Відомо, що до 2022 року “пвк вагнер”, комплектувалася найманцями з числа колишніх російських військових і поліцейських. Проте, через масштаб вторгнення пригожин вирішив збільшити чисельність свого угруповання за рахунок ув’язнених з російських тюрем.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...