facebook

Росія не приймає мирного плану Зеленського – Лавров

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив, що Росія у жодному разі не приймає мирного плану, який пропонує президент Украни Володимир Зеленський. Усі пункти, представлені у плані, російський високопосадовець назвав безглуздими.

Про це пише російське медіа ТАСС:

“Зеленський висуває якісь абсолютно безглузді ініціативи, план із 10 пунктів, де навалено все, що можна: продовольча безпека, енергетична безпека, біологічна, виведення російських військ звідусіль, покаяння РФ, трибунал, осуд і так далі. Про переговори із Зеленським за його ініціативами не може бути й мови”.
Додамо, Україна готується представити в лютому 2023 року план гарантій щодо мирного майбутнього та унеможливлення надалі агресії й військових дій проти країни. Як гаранти планується залучення міжнародних партнерів. Італія виступила за приєднання до мирного плану.

Росія поки що не демонструє реальної готовності до переговорів. Проте, в уряді Італії надіються, що РФ зрозуміє свою помилку, а вони своєю чергою і надалі захищатимуть суверенітет та свободу України.

Нагадаємо, Путін хоче не миру, а паузи. В Кремлі серйозно готуються поновити наступ на Україну, а всі розмови вищого керівництва Росії про переговори є всього лиш спробою виграти час.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...