facebook

Поблизу кордону України висаджувався десант білоруської та російської армій: показали відео і фото

Військові здійснили стрибки з парашутом із літака ІЛ-76МД.

У прикордонній до Україні Брестській області відбулися тренування із висадки десанту ЗС РБ та Російської Федерації.

Відео та фото опублікувала пресслужба Міноборони Білорусі.

У оборонному відомстві союзниці РФ розповідають, що під час білорусько-російського льотно-тактичного навчання у висадці взяли участь понад сотні військовослужбовців 38 повітряно-десантної бригади. Військові здійснили стрибки з парашутом із літака ІЛ-76МД. Викидання десанту відбувалося з висоти 600 метрів зі штатним озброєнням та екіпіруванням.

“У рамках спільного льотно-тактичного навчання збройних сил Республіки Білорусь і Російської Федерації відпрацьовуються питання перебазування повітряних ешелонів білоруських та російських авіаційних підрозділів на оперативні аеродроми, у тому числі на Росії. На полігоні Брестський вертолітні екіпажі забезпечують виконання парашутного та безпарашютного десантування підрозділів сил спеціальних операцій”, – йдеться у повідомленні Міноборони Білорусі.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Варто зазначати, що 25 січня в Україні звучала дивна повітряна тривога, яка була оголошена лише у Волинській та Рівненській областях. Саме ці регіони межуть із Брестською областю. Ймовірно, висадка десанту була причиною тривоги.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...