facebook

Де ховається справжній Путін: астролог Влад Росс про перебування диктатора

За словами астролога, справжній Путін вже давно не відвідує публічні заходи.

За словами відомого астролога очільник Кремля Володимир Путін вже давно прикривається своїм двійником на так званих публічних виступах. Влад Росс також сказав, де саме ховається справжній Путін.

Про це йшлося в інтерв’ю астролога ТСН.ua.

“Ми тепер бачимо на екранах телевізорів людину, яку представляється Володимиром Путіним. Ми дивимося весь час на його двійника. Навіть я особисто почав помічати абсолютні розбіжності у зовнішності. Це зовсім інша людина. Навіть із студентами 25 січня був його двійник. Це ніякий не Володимир Путін! Володимира Путіна вже просто немає. Принаймні на телеекранах РФ”, – розповів астролог.

За деякими даними, як сказав Росс, Путін змінює свої укриття.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“То за Уралом він живе у бункері, то в Тиві (суб’єкт Російської Федерації, входить до складу Сибірського федерального округу – ред.), ближче до Китаю”, – додав Росс.

Додамо, що вітчизняна астрологиня Ірина Бублій оприлюднила персональний гороскоп для президента України Володимира Зеленського на його “особистий новий рік”.

Астрологія, тарологія, нумерологія, гадання, віщування, мольфарство, екстрасенсорика — не є науками і передбачення не завжди справджуються на 100%. Інформація досить часто має розважальний характер, тому сприймати її потрібно не серйозно, а лише як імовірність подій, творцем яких може стати кожна людина, якщо матиме сили духу та натхнення змінити своє життя на краще.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...