facebook

“Печиво, яке викликає рак”: на полицях магазинів міг з’явитися небезпечний продукт, українців попередили про загрозу

На полицях українських супермаркетів з’явилося небезпечне для здоров’я печиво. Як з’ясувалося, його експортували із Польщі (оптовик DISTRIBUTION Sp. zoo, Poland). В Україні імпортером було підприємство “Львівімпорт”.

Як інформує “biz.today”, після того, як Держспоживслужба виявила у цьому продукті високий вміст акриламіду, всі партії було вилучено із продажу.

У головному управління Держспоживслужби Київської області провели експертизу печива ТМ Apetitki. У складі солодощів було виявлено підвищену дозу акриламіду. В організмі акриламід перетворюється на з’єднання під назвою гліцидамід, який викликає мутації та пошкодження ДНК. Підвищений рівень акриламіду може призвести до неврологічних порушень.

Є велика ймовірність того, що вживання цього печива могло спровокувати ураження периферичних нервів і навіть рак.

Варто зазначити, що польське печиво цього виробника потрапило не лише в Україну. За міжнародною системою оповіщення продукцію вилучають у різних країнах. Порушення технології його виробництва виявили вже коли печиво потрапило на прилавки. Наразі Держспоживслужба контролюватиме, щоб усі торгові точки вилучили цю продукцію із продажу. Покупцям у свою чергу слід уважно ставитися до продукції, що вони купують, зокрема імпортної.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...