facebook

Тіло досі не знайшли: в Італії вбили молоду українку (подробиці)

В італійському муніципалітеті Кастільоне-делле-Стів’єре вбили 23-річну українку Яну Малайко.

Поліція підозрює у злочині її колишнього бойфренда – 33-річного громадянина Молдови. Тіло дівчини досі не знайдено. Про цю справу вже тиждень пишуть місцеві видання, повідомляє Обозреватель.

Вбивство українки могло статися у квартирі, де вона жила разом із хлопцем, на ім’я Дмитро Стратан. У поліції вважають, що молдаванин зарізав Яну та сховав її тіло. Нині його утримують під вартою у в’язниці округу Мантуя, проте чоловік не зізнається у вбивстві.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Генеральний секретар провінції Бергамо Френсіс Порелло 21 січня, через день після зникнення дівчини, опублікував у Facebook пост, в якому закликав українців в Італії допомогти з пошуками.

За даними ЗМІ, українка зникла одразу після гучної сварки у квартирі, де жила пара. Молдаванин міг загрожувати дівчині ножем, а потім вбити їм.

Мати Яни Малайко розповіла, що останні півроку дочка скаржилася на свого співмешканця, який постійно зловживав алкоголем, і підозрювала його у вживанні наркотиків. За її словами, Дмитро та Яна розійшлися 7 січня – це сталося спокійно, але наступного дня хлопець почав обзивати дівчину зрадницею та звинувачувати у розриві стосунків.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...