facebook

На його рахунку 141 бойовий виліт: на Донеччині загинув 24-річний пілот Данило Мурашко

На Донеччині загинув командир ескадрильї, майор Данило Мурашко. 24-річний пілот відвів підбитий літак від житлових будинків. Про це повдіомила 299 бригада тактичної авіації ім. генерал-лейтенанта Василя Нікіфорова, передає УНН.

Цитата

“30 січня ми провели в останній політ відданого сина України та одного з кращих офіцерів нашої бригади, командира авіаційної ланки авіаційної ескадрильї майора Мурашко Данила Геннадійовича… Під час виконання бойового завдання у складі пари 27 січня 2023 року був підбитий ворожим винищувачем. Побачивши поблизу населений пункт Шабельківка, пілот не зважаючи на малу висоту польоту, до останньої секунди намагався відвести літак від житлових будівель. В зв’язку з цим втратив висоту, не зміг безпечно катапультуватися та загинув смертю Героя.

За виявлені у захисті державних інтересів особисті мужність і відвагу, зміцнення обороноздатності та безпеки України майор Мурашко Данило Геннадійович командуванням військової частини представлений до присвоєння звання «Герой України» (посмертно)”, – йдеться у повідомленні.

Деталі

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

З 24 лютого 2022 року по 27 січня 2023 року Данило Мурашко здійснив 141 бойовий виліт. В складних умовах протидії протиповітряних засобів та винищувачів противника знищив близько 70 одиниць броньованої техніки, понад 80 автотранспортних засобів, приблизно 30 автоцистерн паливно-мастильних матеріалів, близько 600 особин живої сили противника. Завдяки умілим діям неодноразово здійснював вивід авіаційної техніки з під авіаційних та ракетних ударів противника.

За видатні досягнення у боротьбі з ворогом нагороджений орденами Богдана Хмельницького всіх трьох ступенів.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...