facebook

Італія подовжила тимчасовий захист для українців: новий термін

Уряд Італії продовжив термін тимчасового захисту українських біженців до 3 березня 2023 року. Загалом від початку війни до країни прибули 170 тисяч українців.

За повідомленням Єврокомісії, люди, які рятуються від війни проти України, можуть продовжувати звертатися за тимчасовим захистом в Італії до цієї дати. Українці, які подали заявку з 30 вересня 2022 року, також можуть звернутися за фінансовою підтримкою.

Грошова допомога складає 300 євро на місяць на кожного члена сім’ї терміном до 3 місяців. На виплати можна подати заявку до 3 березня 2023 року на сайті.

“Батькам дітей віком до 18 років надається доплата у розмірі 150 євро на місяць на кожну дитину. Для того, щоб отримати це фінансування, заявники повинні проживати в окремому житлі (не в державному) не менше десяти днів на місяць”, – йдеться у повідомленні.

Згідно з чинною постановою, дозволи на тимчасове проживання біженців в Італії потрібно продовжувати кожні 6 місяців. Для для цього потрібно особисто звертатися до місцевих квестур (місцевих поліцейських управлінь).

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Очікується, що продовження терміну тимчасового захисту до 2024 року уряд ухвалить за прикладом інших країн ЄС. Найближчим часом влада може видати указ про відповідну процедуру для українських біженців.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...