facebook

Аварії та розлучення: астролог попередила про небезпеку на найближчий тиждень

Ірина Звягіна попереджає, що в період з 31 січня по 5 лютого краще не планувати ніяких важливих угод, тому що є ризик зриву. Також в цей час висока ймовірність конфліктів і навіть розлучень.

Відомий астролог Ірина Звягіна зробила прогноз на тиждень з 31 січня по 5 лютого. Експерт заявила, що цей період буде дуже напруженим. Можуть бути зриви планів, нервові потрясіння, напружена атмосфера в сім’ї. У деяких випадках конфлікти у пар можуть доходити навіть до розлучення.

“Велика ймовірність рішень про розлучення (велика швидкість Венери, Юпітера, Плутона, і головне – квадрат Урана)”, – написала Звягіна на сторінці в Facebook.

Потоки енергії у різних знаків Зодіаку можуть заважати один одному, створювати перешкоди, що стане причиною конфліктів. Астролог радить максимально намагатися контролювати свої емоції, щоб “згладити кути”.

У зв’язку з підвищенням активності можуть бути також звільнення, запальні рішення (про які потім будуть шкодувати), спроби грати з кимось наввипередки. Також може бути недооціненість свого опонента або ворога.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

“Будьте ж обережні, завбачливі; зберігайте тонус, сили. І не пийте алкоголь. Тому що можете запізнитися з чимось важливим”, – резюмувала Ірина Звягіна.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...