facebook

Саакашвілі за крок від поліорганної недостатності – лікар

Організм ув’язненого третього президента Михайла Саакашвілі перебуває за крок від “поліорганної недостатності” і слід вживати заходів терміново, заявила на засіданні Тбіліського міського суду ендокринолог Лалі Джавашвілі, передає УНН із посиланням на “Новини Грузія”.

Деталі

Лікар брала участь у незалежній експертизі центру “Емпатія” і була співавтором підсумкового висновку, в якому йдеться про тяжкий стан Саакашвілі.

Поліорганна недостатність — одночасне або послідовне ураження кількох систем організму.

“Поліорганна недостатність — невідкладний стан, коли за відмовою одного органу слідує каскад, і це може призвести до смерті”, — попередила лікар.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Висновки з погляду ендокринолога:

Стан Саакашвілі оцінюється як тяжкий;

Підтверджено важкий ступінь кахексії — загрозливо швидка втрата ваги. З моменту арешту Саакашвілі втратив у вазі 33,3%;

Розвитку кахексії сприяла “клінічна мальабсорбція” — розлад процесів перетравлення, транспорту та всмоктування поживних речовин у тонкому кишечнику.

Саакашвілі був неправильно виведений із голодування;

Викликають питання багато медичних призначень — Саакашвілі одночасно призначалися по кілька препаратів з однаковою фармакологічною формулою;

Лікування протягом усього часу носить симптоматичний характер, самі хвороби не лікуються.

Нагадаємо

Саакашвілі, який після закінчення свого президентського терміну в Грузії жив і працював в Україні, таємно повернувся до Грузії незадовго до першого туру муніципальних виборів восени 2021 року, після чого був затриманий і ув’язнений.

Стан здоров’я політика сильно погіршився після двох голодувань. Саакашвілі під охороною у тбіліській клініці “Вівамед” з травня.

Нещодавно у Саакашвілі виявили отруєння важкими металами. Колишній президент Грузії висловив недовіру бюро судово-медичної експертизи в країні, а його адвокат запропонував привезти фахівців з авторитетних експертних бюро з Європи чи Америки та провести дослідження щодо отруєння за кордоном.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...