facebook

“Українцям почнуть відключати електроенергію за борги”: у ДТЕК розкрили подробиці

Чимало українців залишили свої будинки після повномасштабного вторгнення російських окупантів. Переселенці та біженці не вносять плату за комунальні платежі за місцем прописки. Стало відомо, чи доведеться їм погашати борги за електроенергію.

Як інформує “.today.ua”, уідключення електроенергії через борги: у ДТЕК повідомили, що загрожує українцям за несплату.

У ДТЕК повідомили, що чекає на споживачів, які через певні обставини ігнорують платіжки за світло. Генеральний директор компанії Yasno Сергій Коваленко заявив, що громадянам не варто хвилюватись через те, що вони не вносять оплату за послугу, якою не користуються. Однак, є важлива умова – українці зобов’язані своєчасно передавати показники лічильника. Таким чином буде зафіксовано, що послуга не користувалася. Інакше власник будинку чи квартири отримуватиме суму для оплати, розраховану на підставі середнього обсягу споживання за минулі періоди.

Українці одразу після повернення додому мають передати свідчення лічильника постачальнику послуг. При цьому Коваленко підкреслив, що в умовах військового стану санкції щодо боржників не застосовуватимуть. Відключати електроенергію через заборгованість, що виникла вимушено, не планують.

В Україні оприлюднили тарифи на газ: названі ціни на блакитне паливо у люто

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Проте громадян закликають по можливості вносити оплату за електроенергію. Нагромаджені борги заважають ремонтувати критичну інфраструктуру, яку регулярно обстрілюють рашисти. Сергій Коваленко наголосив, що 20% тарифів спрямовують на підтримку експлуатації енергомереж. Українці, які оплачують послуги, допомагають відновлювати пошкоджені лінії та зруйновані ТЕС.

Відключення електроенергії через борги: у ДТЕК повідомили, що загрожує українцям за несплату

В Україні заборонили підвищувати тарифи в умовах воєнного стану, проте їх можуть переглянути після завершення опалювального сезону. Енергетикам потрібні гроші, щоб проводити ремонтно-відновлювальні роботи в належному обсязі.

Раніше повідомлялося, чому в умовах регулярних відключень електроенергії українці отримують платіжки з величезними рахунками за цю комунальну послугу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...