facebook

На війні слідом за батьком загинув 28-річний військовий з Прикарпаття Андрій Федьків

Російсько-українська війна продовжує безжально забирати життя найкращих та найдостойніших українців — відданих синів і дочок, які стоять на захисті рідної землі.

У бою за рідну землю віддав життя наш земляк, уродженець села Бубнище Болехівської громади Андрій Федьків, якому навіки залишиться 28. Як залишиться за ним найпочесніший статус Героя України, котрий до останнього свого дихання залишався вірним військовій присязі, своїй країні та своєму народові.

Старший солдат Андрій Федьків, 1994 року народження, служив за контрактом старшим навідником обслуги артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи. Загинув 3 лютого 2023 року внаслідок отримання вогнепального поранення, не сумісного з життям.

Лише в грудні родина Федьківих попрощалася із батьком Петром Федьківим. А сьогодні сім’я проводжатиме до Небесного війська свого старшого сина Андрія. У бійця залишилися мати Галина та молодший брат Михайло.

“Міський голова Іван Яцинин, Болехівська міська рада, її виконавчий комітет, працівники управлінь, відділів міськвиконкому, установ, організацій висловлюють щирі співчуття сім’ї, родичам, близьким та друзям з приводу передчасної смерті земляка та Героя. Сумуємо разом з вами, підтримуємо в годину скорботи”, — йдеться в співчутті земляків.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...