facebook

Чоловіки з цими іменами не вміють заробляти гроші

Існують імена, власники яких все життя відчувають скруту в грошах, тому доводиться працювати більше, ніж іншим. У списку – Степан, Костянтин, Гліб, Арсен та Вадим, пише Апостроф.

Степан
Такі чоловіки отримують за життя славу “майстра на всі руки”. Це – відмінні сантехніки, електрики. Для Степанів фізична робота – їхня стихія. Проте не завжди фізична праця здатна дати надприбутки.

Костянтин
Володарі такого імені – мрійники. Хоч вони готові до рутинної офісної роботи, проте рідко отримують хороші гроші. Причина у їхній безініціативності. Також часто вони йдуть на самопожертви.

Гліб
Гліб живе на широку ногу. Це і є основна причина безгрошів’я. Такі чоловіки часто ледве зводять кінці з кінцями. Розбагатіти їм складно через ненадійність та посередність.

Арсен
Арсенії ставляться до грошей дуже бережливо, тому що заробляють їх важко. Вони утискають себе у витратах, звикаючи так жити. Тому й не прагнуть до фінансового благополуччя.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Вадим
Таким чоловікам складно навчитися правильно розподіляти бюджет. Тому нерідко опиняються у боржниках. Становище може погіршитися, тому що люблять працювати самі на себе.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...