facebook

Приїде Соловйов. Росія планує велику провокацію на кордоні України з Білоруссю, – ГУР

Росія планує масштабну провокацію на українсько-білоруському кордоні. Для висвітлення подій у Білорусь приїде пропагандист Володимир Соловйов.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Telegram Головного управління розвідки МО України.

“Отримано інформацію, що найближчим часом військово-політичне командування РФ планує проведення масштабної провокації на кордоні України та Білорусі”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з інформацією ГУР, для детального висвітлення провокації в Білорусь має прибути головний російський пропагандист Володимир Соловйов. 11 березня планується організація теле-радіомоста та пряма трансляція з місця подій для пропагандистських ЗМІ.

Для цього на територію Білорусі прибувають кілька груп росіян. Імовірно, плани окупантів передбачають загрозу руйнування об’єктів інфраструктури та можливі жертви серед мирного населення.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Зазначено, що мета провокації – створення ворожої суспільної думки щодо України з боку білоруських громадян та забезпечення повноцінної участі Збройних сил країни у війні на боці Росії.

Нагадаємо, раніше командувач оборони Києва пояснив, навіщо Росія перекидає військових в Білорусь. За його словами, поки що усі бойові частини, які створила Росія в Білорусі – були пізніше перекинуті на схід. Кремль використовує територію свого союзника для відновлення техніки й навчання солдат.

Також ми писали, що Росія відправила у Білорусь нові підрозділи своїх військ, а також ешелони з технікою. Ймовірно, РФ проводить ротацію.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...