facebook

Кадиров отримує нестандартне лікування в Берліні через “отруту” ФСБ – експерт (відео)

Своїми діями глава Чечні фактично поховав поняття “кадировці” в Україні, вважає військовий експерт Олег Жданов.

Військовий експерт Олег Жданов прокоментував різкі зміни в зовнішності глави Чечні Рамзана Кадирова на тлі чуток про його можливе отруєння. Раніше також стало відомо про отруєння одного з “топових” командирів Кадирова.

Як зазначив Жданов під час свого ефіру в YouTube, за деякими даними, які вимагають підтвердження, Кадирова дійсно отруїли спецслужби ФСБ РФ.

“У нього, за деякими ознаками, гостра ниркова недостатність, яка викликала різке збільшення ваги та набряклість організму. До речі, минулого тижня в Москву прилітав санітарний літак, який був обладнаний під реанімацію. Причому, в умовах війни, Європа дозволила політ у своєму повітряному просторі цього літака”, – зазначив Жданов.

За його словами, борт приземлився в Москві через повітряний простір Білорусі, а далі – попрямував в Нюнберг – в найбільший медичний університет Європи. Там, швидше за все, Кадирова лікують нестандартними методами лікування. Адже специфіка закладу дозволяє відходити від норм медичного протоколу. Цим, власне, і відомий цей університет, зазначив експерт.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Також Жданов звернув увагу на той факт, що після “зникнення” Кадирова, зникли й новини про його так звані тік-ток війська “кадировців”.

“Є припущення, що Кадирова просто прибрали. Пам’ятайте, я говорив, що він фактично розвалює федеральну систему тим, що дозволяє собі, будучи звичайним регіональним керівником розпіареного регіону Росії, командувати Росгвардією. І, дивіться, разом з ним зникло й таке поняття, як “кадирівці”. Адже вони звичайні військовослужбовці Росії. Вони нікуди не поділися, вони воюють на нашій території, як виконували свої завдання, так і виконують, але, зі зникненням лідера – сам мем “кадирівці” – теж зник”, – сказав він.

Отруєння Кадирова
Минулого тижня в українському та міжнародному інформаційному просторі з’явилися чутки про можливе отруєння лідера Чечні Рамзана Кадирова.

Зокрема, німецьке видання Bild писало, що через погіршення здоров’я поплічник Путіна не зміг особисто подивитися на виступ диктатора перед Радою Федерації 21 лютого. До лідера Чечні в цей період прилітав відомий лікар з ОАЕ.

Журналісти зазначили, що раніше Кадиров виглядав “опухлим” під час своїх публічних виходів у світ. ЗМІ кажуть, що у нього, швидше за все, хворі нирки. До недавнього моменту його “активність” медики підтримували стимуляторами.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...