З’ясувалося, що у квартирі, з вікна якої викинули песика, проживає цивільне подружжя, яке нещодавно переїхало з Донецької області.
У Києві на Солом’янці собаку викинули з вікна багатоповерхівки.
З’ясувалося, що у квартирі, з вікна якої викинули песика, проживає цивільне подружжя, яке нещодавно переїхало з Донецької області.
Про це повідомляє відділ комунікації поліції Києва.
До поліції Києва надійшло повідомлення від перехожих про те, що на вулиці Сергія Берегового невідомий викинув з вікна будинку собаку. За вказаною адресою негайно виїхали патрульні поліцейські та слідчо-оперативна група Солом’янського управління поліції для встановлення обставин події.
“Прибувши на місце події правоохоронці виявили тіло песика, який від отриманих ушкоджень помер на місці. Також поліцейські встановили квартиру, з якої, ймовірно, викинули тварину. Правоохоронці з’ясували, що в оселі проживає цивільне подружжя, яке нещодавно переїхало з Донецької області”, – розповіли у поліції.
За цим фактом слідчий відділ Солом’янського управління поліції розпочав досудове розслідування за ч. 1 ст. 299 Кримінального кодексу України – жорстоке поводження з тваринами. Наразі проводиться комплекс слідчих дій для притягнення винних до відповідальності. За такий вчинок винним загрожує позбавлення волі до трьох років.
Javelin, Корсар і Milan Трійки проти ворожої броні Мобільність Javelin, лазерна точність Корсару та швидкострільність…
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…