facebook

“Вирішив, що це мій прямий обов’язок”: 22-річний хлопець повернувся з-за кордону і приєднався до штурмової бригади (ВІДЕО)

Аби захищати Батьківщину від ворога, 22-річний Влад Коваль повернувся з-за кордону. Хлопець родом з Зборівщини, і є кандидатом до штурмової бригади «Лють».

Про це розповідають на офіційному сайті нацполіції області.

Юнак здобув спеціальність механіка в Бережанському агротехнічному коледжі, а по завершенню навчання поїхав працювати за кордон.

Із перших днів повномасштабного вторгнення російських військ в Україну разом із товаришами почав допомагати волонтерам закупляти та передавати українським бійцям різне спорядження: бронежилети, приціли, рюкзаки, тактичні рукавиці.

“Я постійно думав про події в Україні, дуже боліло за ті злочини, що рашисти коїли на нашій території. І тому вирішив, що мій прямий обов’язок – захищати свою державу”, – розповідає юнак.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Усвідомлюючи свою особисту відповідальність, хлопець повернувся додому, аби приєднатися до лав захисників. Він одразу пішов у військкомат, аби стати на облік. Однак їхати воювати без належної підготовки не міг. Як тільки дізнався про набір кандидатів в об’єднану штурмову бригаду «Лють», зрозумів, що це реальний шанс долучитися до боротьби з ворогом.

Влад з-поміж перших кандидатів, котрі подали анкети у штурмову бригаду на Тернопільщині.

Батьки, хоч і дуже хвилюються за сина, проте обоє підтримали його рішення. Хлопець старанно і наполегливо проходив усі етапи відбору. Після навчання він готовий взяти зброю в руки та нищити російського агресора.

“Ми виборюємо своє майбутнє, свою свободу. Обов’язково виженемо окупанта з нашої землі аби жити щасливо. Перемога буде за нами, бо разом – ми сила”,– переконаний Владислав.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...