facebook

У готелі знайшли мертвим військового: що сталось

У готелі “Ялинка”, що у Житомирі, знайшли мертвим військовослужбовця із Рівненської області Віталія Журавля. Йому було 48 років. Причиною смерті став набряк набухання головного мозку.

Про це повідомляє Костопільська міська рада.

“27 березня молодший сержант Віталій Журавель був направлений на консультацію та додаткове обстеження до військового шпиталю м. Житомир, 30 березня Героя без ознак життя було виявлено за місцем тимчасового проживання в готелі “Ялинка”. Віталій Журавель довгий час лікувався та проходив реабілітацію після поранення, яке спричинило падіння гвинтокрила”, – сказано у повідомленні.

За інформацією місцевої влади, Віталій від першого дня повномасштабного вторгнення приєднався до лав ЗСУ, служив старшим бойовим медиком 4 аеромобільної роти військової частини А4350, був учасником АТО. Народився 13 травня 1975 року в місті Костопіль. Закінчив Костопільську ЗОШ №1, працював майстром широкого профілю, виготовляв вироби з дерева.

В’їзд похоронного кортежу із тілом військового до його домівки буде 2 квітня, 17:00. Прощання з Героєм відбудеться 3 квітня:

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

12:30 – прощання із загиблим в його домівці.

13:30 – чин похорону за загиблим Героєм у соборі святих апостолів Петра і Павла.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...