Народний синоптик каже, що до Великодня стійкого тепла в Україні не буде.
Найближчим часом чекати стійкого тепла в Україні не варто. Воно прийде до нас лише після Великодня. Про це розказав народний синоптик Станіслав Щедрін.
За його прогнозом, до Великодня по всій Україні триматиметься відносно прохолодна та волога погода.
“Температура скрізь не перевищуватиме відміток +8…+13, тільки на сході країни буде дещо тепліше – до +11…+14”, – прогнозує він.
За словами народного синоптика, справжнє стійке літнє тепло очікується в Україні після 15-16 квітня.
“Говорю з великою впевненістю, стійкого та літнього потепління аж до 15-16 квітня чекати не варто, а от після Великодня вже нарешті можна сміло говорити про його прихід”, – спрогнозував Щедрін.
В Україну мчать циклони – синоптики розказали, як зміниться погода
За даними Укргідрометцентру, до кінця робочого тижня погоду в Україні визначатимуть різні циклони з півдня.
За прогнозами, вони принесуть нам опади у вигляді дощів та снігу, а також посилення вітру й температурні контрасти.
Сьогодні та завтра у західних, Житомирській та Вінницькій областях очікуються опади переважно у вигляді снігу, а на дорогах місцями ожеледиця. На решті території очікуютьс невеликі та помірні дощі. А у п’ятницю, 7 квітня, в Україні очікуються невеликі дощі, у східних областях – помірні, на заході країни – з мокрим снігом.
Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…
Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…
Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…
Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…
Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…
Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…