Categories: Історії

39-річна жінка закохалася у найкращого друга свого сина-підлітка: чим закінчилася історія

Жінка розповіла, що цей хлопець гарний і їй приємно з ним спілкуватися.

У США 39-річна жінка закохана в найкращого друга свого 18-річного сина. Вона намагається не показувати цього, але зізналася, що хотіла б переспати із хлопцем.

Про це пише Mirror.

Жінка пояснила, що вона не хоче тривалих стосунків на своєму етапі життя, але була б не проти романтичного спілкування. Вона розповіла, що цей хлопець гарний і має великий емоційний інтелект. Їй приємно з ним спілкуватися, але розуміючи, що це зашкодить її синові, вона намагається зупинити або навіть приховати свої почуття до нього.

“Сподіваюся, я не буду ділити з ним своє ліжко. Якби я не була такою совісною, я б просто займалася сексом з хлопцем”, – сказала вона.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Думки користувачів у Мережі розділилися. Одні кажуть, що жінка робить правильно, що не розповідає це своєму сину, інші, навпаки, що краще сказати правду. А треті пишуть, що коханню немає вікових меж.

Саша

Recent Posts

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

22 години ago

Батьківщина чує, що ти робиш для неї

Павло, 20 років — молодий батько. Коли він підписав "Контракт 18-24", його дружина Христина не…

2 дні ago

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ

Психологічна смуга перешкод у 23-й окремій механізованій бригаді Сухопутних військ ЗСУ — це не лише…

2 дні ago

Соціальні та протестні чинники внаслідок паливної кризи в рф

Анотація У матеріалі розглянуто розвиток паливної кризи в російській федерації, її економічні, соціальні та політичні…

3 дні ago

Стан суспільних настроїв у Росії

Стан суспільних настроїв у Росії: вплив паливної кризи та ставлення до зусиль російської влади 71,4% росіян…

4 дні ago

Ті, хто стають на захист, роблять головне

  Ті, хто стають на захист, роблять найважливіше — оберігають родину, свій дім і землю,…

4 дні ago