26-річний чоловік бігав у лісі.
У курортній італійській провінції Трентіно ведмеді вбили чоловіка.
Про це повідомляє dailystar.co.uk.
Тіло 26-річного Андреа Папі знайшли розірваним на шматки після того, як він не повернувся додому на обід зі своєю дівчиною.
Молодий бігун, студент-тренер вирушив на пробіжку лісом вранці 5 квітня. Коли ж він не повернувся до обіду, його кохана зателефонувала до поліції. Понівечений труп виявили за декілька годин.
Слідчі підозрюють, що звірі напали на Андреа на дорозі, а потім потягли вглиб лісу, де його “випатрали”.
Наразі проводиться розтин, щоб з’ясувати, чи був чоловік вже мертвий, коли його знайшли тварини.
Також повідомляється, що скоріше за все напад скоїли бурі ведмеді, які мешкають у лісах на півночі Італії. Цей випадок шокував місцеве населення. Багато людей стверджують, що останнім часом спостерігають активність ведмедів. Так, минулого місяця дикі тварини пробралися на декілька ферм та загризли вівцю.
Вони переносять війну туди, звідки вона прийшла На цих кадрах — бійці 1-го окремого центру…
Залізо має воювати. Людина — жити й перемагати. Наземні роботизовані комплекси — це технологічна перевага,…
Морська піхота — це про характер, витримку й готовність діяти там, де найважче.Тут немає випадкових…
Безпілотні системи - це очі війська, його точна міць і смертельний вирок для ворога. Пілоти…
«Я відчуваю себе на своєму місці» Бо в Третьому корпусі кожен може розкрити свою роль…
‼Історія порятунку коханої людини на полі бою! 🔺Будь як “Сирена” і приєднуйся до батальйону безпілотних…