На Рівненщині 27-річний чоловік зарізав свою вагітну дружину.
На Рівненщині чоловіка зайшов до кімнати до вагітної дружини та кілька разів вдарив її ножем у шию.
Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.
Попередньо, злочин був вчинений під час сварки, яка сталась між подружжям. Внаслідок ножових поранень шиї 20-річна дівчина загинула ще до приїзду медиків.
Інформацію про загибель до поліції повідомила мати потерпілої: 54-річна мешканка села Дроздинь зателефонувала до правоохоронців вночі 6 квітня. Після цього поліція оперативно встановила, що того дня між подружжям, яке проживало в селі Старе Село, сталася чергова сварка, внаслідок якої 20-річна дружина поїхала до батьків у село Дроздинь, а за нею приїхав і її чоловік.
Після чергової сварки чоловік зайшов за нею до спальні з ножем та попередньо завдав жінці трьох ударів у шию. Від травм жінка померла ще до приїзду медиків. Зловмисник, який був у стані алкогольного сп’яніння, намагався втекти з місця злочину, але його оперативно затримали правоохоронці.
Чоловікові загрожує довічне ув’язнення.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…