facebook

В яких країнах українці отримують найбільшу зарплату?

Найбільша кількість вакансій для українців, як і раніше пропонує Польща, проте найвищими заробітками можуть похвалитися українці, які працюють в Німеччині, Канаді і США, а на найвищий рівень зарплати можуть претендувати далеко не фахівці розумових професій – лідерами за рівнем зарплати є далекобійники.

385039280

Влада Польщі планує залучити до роботи ще близько мільйона українців, і, згідно з останніми даними, зараз в цій країні отже трудиться мільйон наших громадян. Українці можуть розраховувати на 15-20 тисяч гривень в Польщі, а от зарплата далекобійників може доходити до сорока тисяч. Німеччині потрібні підсобні робітники, медики, будівельники, але там зарплата на порядок вища – від 30 тисяч гривень.

Багато робочі спочатку виїжджають до Польщі, а через якийсь час перебираються в Німеччину. У США і Канаді зарплати найвищі, і вони стартують від 80 тисяч гривень. Найбільш затребуваними є водії, будівельники та персонал у готелях. Далекобійники заробляють від 124 тисяч гривень, будівельники – від 80 тисяч, персонал у готелях – 80-90 тисяч.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...