facebook

Кількість собак, які ви побачили на картинці визначить ваш психологічний вік

Нерідко психологічний вік відрізняється від біологічного. Назвіть кількість собак на картинці та визначить свій психологічний вік.

Якщо психологічний вік сильно відрізняється від біологічного, це може впливати на особистість. І впливати по-різному, як позитивно, так і негативно. Бути інфантильною або навпаки дуже навченою життєвим досвідом — все добре в міру.
За допомогою цього тесту ви можете дізнатися свій психологічний вік — просто подивіться на цю картинку і порахуйте скільки собак ви бачите.

Якщо ви побачили 4 собаки, ваш психологічний вік – 15-20 років.
Ви вважаєте, що до життя потрібно ставитись простіше, обожнюєте творчість, веселощі та все те, що заряджає вас енергією. До того ж ви відзначаєтеся креативністю, вмінням знаходити спільну мову з людьми та нескінченною любов’ю до подорожей. Таке життя робить вас щасливою людиною.

Якщо ви побачили 5 собак, ваш психологічний вік 25-30 років.
На цьому життєвому етапі ви вже обтяжені дорослими проблемами. Однак вам все ще подобається веселитися, ви не прагнете ускладнювати життя, є людиною, яка прагне ним насолоджуватися життям.

Ваш психологічний вік – 30-40 років, якщо побачили 6 собак.
В очах оточення ви видаєтеся трохи старомодною людиною. У вас стабільне життя та робота. Ви завжди ретельно продумуєте свої дії перед ухваленням спонтанних рішень. У вас миролюбний характер, зрілий погляд на життя і великі шанси на успіх.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

7 собак. Ваш психологічний вік – 10-15 років.
Ви дивитеся на світ крізь рожеві окуляри, адже у вашому серці ще живе та сама наївна дитина. Водночас ви прості, вмієте радіти елементарним речам і дбати про людей, які вас оточують.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...