facebook

Виявили мертвим 36-річного ветерана АТО: з’ясувалися деталі трагедії

У Києві на вулиці Завальній знайшли мертвим 36-річного ветерана АТО на ім’я Дмитро. На тілі були сліди насильницької смерті.

Про це повідомляє “Магнолія ТВ”. Попередньо встановлено, що чоловік повернувся з війни на Донбасі та у столиці винаймав житло. Однак грошей стало не вистачати, і він цього літа оселився жити в покинутому будинку в Славутичі.

Зазначається, що померлий зловживав алкоголем і тимчасово проживав у занедбаному будинку з колишнім кримінальником та його вагітною подругою.

Про зникнення повідомили друзі Дмитра, котрі не могли з ним зв’язатися. Поліція розпочала розшук чоловіка та перевірила покинутий будинок, де проживав АТОвець. Спершу “господарі” вдома говорили, що Дмитро пішов у магазин по спиртне, але потім показали, де сховали тіло. За словами колишнього злочинця, він побачив тіло мертвого АТОвця в кущах і перетягнув до занедбаного будинку. У поліцію не повідомляв, бо нібито боявся, адже раніше був засуджений.

Друзі померлого припускають, що його вбили співмешканці. На місці працювала слідчо-оперативна група, яка з’ясує усі обставини події.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...