facebook

“Ґвалтування – витрати війни”: таксист в Одесі виправдовував звірства росіян (відео)

Чоловік вважає, що російські військові “нічого поганого в Україні не роблять”, а їхній лідер Володимир Путін – “видатний політик”.

В Одесі виявили таксиста, який розповідав пасажирам про “геніальність” російського президента Володимира Путіна та висловлював підтримку військовому вторгненню РФ в Україну.

Про це повідомив місцевий активіст Дем’ян Ганул. За його словами, йдеться про чоловіка, висловлювання якого оприлюднили у соціальних мережах.

“Ватник розповідав, що Росія не програвала війн та що ми маємо бути з нею, а не з Європою. Негідника було встановлено та передано до СБУ… Таксист-сепар отримав підозру за ст. 436-2”, – повідомив Ганул.

Зокрема, у соціальних мережах з’явилося відео, на якому зафіксовано спілкування водія таксі з пасажирами. Він заявляє, що Росія ще “не програла жодної війни”, Україні треба бути з РФ, оскільки це “правильно та економічно вигідно”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Чоловік також стверджує, що російські військові не звірять в Україні, що це нібито фейк. Також він не вважає злочином зґвалтування українців (жінок, дітей).

“Це (ґвалтування – УНІАН) – витрати війни… У моєму розумінні Путін – один із найвидатніших політиків сучасності”, – вважає таксист.

Затримання зрадників України
Як повідомляв УНІАН, раніше правоохоронці викрили мережу ворожих інтернет-агітаторів, серед яких посадовець Державного підриємства “Антонов”. Вони публічно підтримували російську збройну агресію проти України та закликали до зміни кордонів нашої держави.

На жаль, сепаратистів і ватників в Україні залишається не мало. Вони, чомусь, не хочуть переїхати до своєї улюбленої Росії, натомість прагнуть притягнути все російське лайно до нашої країни. Наприклад, 21-річна українка у листопаді заявила, що народитися в Україні – її найбільша помилка. Водночас Росію вона дуже любить, і мова країни-окупанта їй дається краще, ніж українська. А в Івано-Франківську інша “ватниця”, заявила, що Росія точно переможе та пояснила, що просто “думає реалістично”.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...