facebook

“До штабу п**дуй”: в Івано-Франківську офіцер побив строковика (відео 18+)

В Івано-Франківську стався скандал з побиттям строковика.

В Івано-Франківську офіцер у військовій частині, 26 березня, побив солдата-строковика.

Відео цього інциденту опублікували у соцмережах.

На відео видно, як військовий з кулаками накинувся на свого підлеглого, обзиваючи його нецензурною лайкою, з вимогою йти до штабу.

Причина цього конфлікту наразі невідома.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У Західному територіальному управлінні Національної гвардії відреагували на побиття солдата і заявили, що за даним фактом розпочато службову перевірку та повідомлено Територіальне управління Державного бюро розслідування розташованого у місті Львові.

“У сучасній армії та у сталому суспільстві немає місця для приниження честі та гідності людини та, зокрема, військовослужбовця. У свою чергу надаємо всебічну підтримку правоохоронцям у проведенні розслідування для надання належної правової оцінки діям офіцера”, – йдеться у повідомленні.

Згодом начальниця групи інформації і комунікації Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, капітан Аліна Новікова повідомила, що офіцера військової частини відсторонили від службових обов’язків, пише “Суспільне”.

З її слів, керівництво Західного територіального управління Національної гвардії, як і усе суспільство, “обурене діями офіцера військової частини з Івано-Франківська стосовно солдата строкової служби”.

Обережно! Відео містить сцени насилля та нецензурну лексику (18+).

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...