Вибір страви на обід або напою на вечерю може здатися нам довільним рішенням, однак він дуже сильно залежить від вашої фізіології і культури. Ви – це те, що ви їсте, причому в самому буквальному сенсі цього слова»
Дослідження, опубліковане в журналі Appetite, вивчав зв’язок між вибором продуктів харчування і особливостями особистості шляхом опитування 951 суб’єктів.
Автори роботи виявили, що відкритість до досвіду, сумлінність і невротизм – риси, що безпосередньо залежать від вибору продуктів харчування. Зокрема, з’ясувалося, що більш сумлінні люди трималися подалі від солодкої їжі, споживали більше фруктів і менше м’яса. Екстраверти ж їли все, що відрізнялося вираженим солоними і солодким смаком.
Результати цієї роботи показують, що невротичні та емоційно нестійкі люди були схильні вибирати високоенергетичні щільні солоні і солодкі страви. І чим вище була шкала екстраверсії учасника – тим більше нездорову їжу він волів.
Експерти з Національного центру наукових досліджень Франції стверджують, що їжа – це набагато більше, ніж просто паливо для тіла. Наприклад, вона здатна формувати соціальні межі між класами і культурами. Зокрема, в західних культурах наше тіло творить нашу ідентичність. Наприклад, рельєфне струнке тіло прирівнюється до самоконтролю, силі волі, а релігійні обмеження (пост) створюють відчуття спорідненості між членами групи.
Нововведення обіцяють принести значні зміни, які позитивно позначаться на кожній родині та допоможуть виховувати нове…
Недотримання цієї вимоги може призвести до неприємних наслідків, включаючи повернення незаконно виплачених коштів Для багатьох…
Ситуація починає набувати дедалі більших масштабів, і зниження мобілізаційного віку стане точкою неповернення На початку…
Олег Тимошенко, керівник Черкаського ТЦК, зізнався, що іноді переглядає пабліки, де повідомляють про місця видачі…
Поліція Рахівщини затримала 46-річного закарпатця, який п’яним вбив знайомого ножем у чужому будинку. Про це…
Українські вчителі, які викладають у 5–9 класах, почали ставити оцінки школярам за новою системою. Основна…