facebook

Які предмети більше не викладатимуть у школах: у Міносвіти вирішили обмежити дітям доступ до наук

У Міносвіти вирішили обмежити дітям доступ до наук, що пропонують
Міністр освіти Оксен Лісовий заявив, що у школах буде скорочено кількість предметів. Він зазначив, що кількість предметів у школі має бути раціональною, і вона має бути не збільшена, а зменшена. Він також зазначив, що в даному питанні є доцільність, але необхідно підходити до цього виважено.

Він зазначив, що у 7-9 класі діти наразі мають близько 20 предметів. Таку кількість складно засвоїти і без стресу та онлайн-навчання (подекуди без гаджетів, адаптованих навчальних програм тощо). А в наших умовах – це на межі можливостей.

За словами міністра, діти все одно зосереджуються на головних для них предметах. Тому слід оптимізувати навчальні програми, щоб зрозуміти, яке навантаження отримують діти на уроках і на самостійне опрацювання вдома, та в якій формі відбувається навчання.

Він зазначив, що діти які навчаються за кордоном і в Україні мають подвійне навантаження, тому імовірно для таких дітей буде скорочено навчання, та залишаться лише унікальні предмети, ураховуючи тут також складнощі синхронізації із нашими предметами.

Ще одним важливими завданнями лісовий бачить цифровізацію та оптимізацію доступу до освіти шляхом створення індивідуальних кабінетів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

 

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...