facebook

Думала, що почались місячні: 15-річна дівчина, вбила немовля і викинула її у сміттєвий пакет

Тіло дитина знайшла мати дівчини.

У Великій Британії судять 19-річну дівчину, яка 2019 року після пологів вбила своє немовля. Дівчина стверджує, що вона не знала, що вагітна, а коли народила – перелякалась і нібито випадково вбила дитину та викинула її тіло у сміттєвий пакет.

Про це пише dailymail.co.uk.

Трагедія сталась у в Росс-он-Уай, графство Герефордшир, 23 березня 2019 року. Періс Майо стверджує, що вона не знала, що вагітна та у неї у вітальній її будинку почались пологи. Дорослі у той час були на другому поверсі. Дівчина народила та нібито випадково вбила дитину, проте обвинувачення наполягає, що породілля навмисно розправилась з немовлям, бо не хотіла його.

Наступного ранку дівчина поклала тіло в мішок для сміття і відправила текстове повідомлення своєму старшому братові з проханням: “Коли ти вийдеш на вулицю, можеш покласти чорний пакет у смітник?”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Проте мати дівчинки виявила тіло дитини та зателефонувала до поліції. Прокурор у суді наполягає, що обвинувачена вдарила дитину у голову, спричинивши важку черепно-мозкову травму. Приблизно через дві години, зрозумівши, що дитина ще жива, вона запхала шматки вати в рот дитини, через що хлопчик задихнувся. Після цього дівчина пішла спати.

На суді дівчина розридалась та стверджувала, що не знала, що була вагітною та не хотіла вбивати немовля, а просто не знала, що з ним робити. Дівчина каже, що думала, що в неї почались місячні, а тоді дитина “вийшла з її тіла”. Також Періс Майо відмовилась називати ім’я батька дитини. Її родичі стверджують, що дівчина заперечувала свою вагітність та стверджувала, що просто поправилась.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...