facebook

Для українських автомобілістів в Італії почали діяти нові правила: деталі

Тепер усі автомобілі з українськими номерними знаками мають бути зазначеними в реєстрі REVE й мати номерний знак європейського зразка. Цей знак діятиме до закінчення дії посвідки на тимчасове проживання в Італії.

Від 22 травня діють нові правила для українських автомобілістів в Італії. Українці без посвідки на проживання можуть користуватися незареєстрованим автомобілем протягом року з дня перетину кордону Італії.

Для тих, хто став резидентами Італії, має легалізувати власне авто протягом трьох місяців з дня набуття статусу резидента. Італія дозволяє отримати нові документи на автомобіль через посольство України. Після отримання італійського посвідчення український документ вилучать. Також після року проживання в Італії українці повинні обміняти своє водійське посвідчення.

Насамперед треба звернутися до Motorizazzione Civile, й подати такі документи:

заяву;
квитанцію про сплату держмита;
копію номера платника податків (Codice Fiscale);
копію закордонного паспорта;
українське водійське посвідчення та його переклад;
мед сертифікат, якому не більше 3 місяців;
фотографію, давністю не більше 6 місяців.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Нагадаємо, відновити посвідчення водія при його викраденні можна в будь-якому сервісному центрі МВС або онлайн через Електронний кабінет водія. Якщо посвідчення водія було викрадено за кордоном, то його видача здійснюється на загальних підставах в сервісному центрі МВС.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...