facebook

“Одесу х**рять більше, йди нах*й”: у Львові підліток обматюкав депутатку через мовне зауваження (відео)

Підліток заявив, що в Одесі всі говорять російською мовою, і йому ніхто не буде вказувати, якою мовою розмовляти.

У Львові народна депутатка Наталія Піпа зробила зауваження підлітку, який на вулиці виконував пісні російського виконавця Віктора Цоя. У відповідь на свою адресу почула нецензурні слова.

Відео опублікувала депутатка на своїй сторінці у Facebook.

Конфлікт стався біля готелю Apartmens на Саксаганського, 20.

На кадрах видно, як депутатка підходить до хлопця посеред Львова і ввічливо просить не грати пісня “мовою, яка вбиває українців”. Вона аргументувала це ти, що він порушує Закону України, який ухвалений ще у березні 2023 року. У відповідь хлопець сказав, що в Одесі всі так говорять – російською мовою – і що “Одесу більше х**рять, ніж Львів”. Опісля зухвало декілька разів послав жінку “нах*й”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Після цього підійшов ще один хлопець – і вони двоє закурили та почали ще більш зухвало поводитися.

“Ми просто співаємо пісня Цоя і що далі. Цой – це легенда року, розумієш, бл*ть. Цой – це легенда року, а ти зараз береш і до*буїшся до цього, серйозно. Тобі нех*й робити. Ти могла йти по своїх справах. У тебе є сім’я, діти, робота, можливо, чоловік, а ти береш і до*обуєшся до пісні Цоя. В тебе, с*ка, немає своїх справ чи що бл*ть”,- вилаявся хлопець.

Піпа повідомила, що вона викликала поліцію і написала заяву на молодиків, які порушують закон України.

Як пише ZAXID.net, Піпа пояснила, що її претензія не стосувалася російської мови, якою говорив хлопець, а лише російської пісні.

“Я викликала поліцію, пішла з ними у відділення. Вони давали пояснення, я написала заяву про інцидент. Там виявилося, що один з них має подвійне громадянство і що вони неповнолітні”, — зазначила нардеп.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...