facebook

Донька найстаршої матері України хоче спробувати нормального життя

Дівчинка готує промову для суду, в якій проситиме матір відпустити її.

Донька найстаршої матері України хоче спробувати нормального життя.

Про це 12-річна Анна Підвербна написала в Instagram 3 червня.

Дівчинка запитала у своїх підписників, чи знають вони, коли відбудеться суд, який вирішить її долю: чи залишиться вона з матір’ю, чи житиме окремо.

“Скажіть мені, будь ласка, хто-небудь, що з судом, а то здається, що справа стоїть. Мені хочеться спробувати того нормального життя, і більше ніколи не повертатися до того, яке навіть нормальним життям не назвеш”, – написала дівчинка.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тим часом Анна готує промову для суду, в якій проситиме матір відпустити її. Дівчинка сформувала свою достатньо тверду позицію щодо матері – 78-річної Валентини Підвербної. Якщо суд вирішить запитати думку дитини щодо того, чи вона хоче залишитися зі своєю мамою, Анна-Марія має намір відповісти.

“Я спілкувався сьогодні з дівчинкою. В суді вона планує звернутися до матері зі словами: “Відпусти мене. Просто відпусти”, – повідомив ТСН.ua Дмитро Блауш, який протягом кількох тижнів разом із небайдужими українцями допомагає цій дитині та, відвідуючи її, контролює ситуацію.

Якщо суд підтримає Анну-Марію, дитину влаштують до патронатної сім’ї або оберуть іншу форму виховання.

“Її “рецепт” щастя – жити окремо від мами, але вона не проти спілкування з матір’ю”, – каже Блауш, додавши, що Підвербна-старша приходить до доньки, поки та перебуває у лікарні.

Що передувало
Як повідомлялося раніше, наприкінці квітня донька Валентини Підвербної – 12-річна Ганна-Марія опублікувала у соцмережах допис, в якому стверджувала, що її мати начебто завдає їй тілесних ушкоджень, ображає через вроджену косоокість та хоче довести до самогубства.

На допис дівчинки відреагували сотні українців, серед яких були і сусіди цієї родини, і міська влада, і поліцай. До квартири, де мешкає 78-річна Підвербна зі своєю донькою, терміново приїхали поліцай, представники соцслужб, психологи й лікарі. У результаті дитина заявила правоохоронцям, що дає згоду на те, щоб поїхати з квартири своєї матері. Зараз дівчинка перебуває в обласній дитячій лікарні.

Під час судового засідання мати повідомила, що провідує доньку в лікарні щодня, іноді двічі на день.

Нагадаємо, чернігівка Валентина Підвербна стала матір’ю у віці 65 років. У лютому 2011 року, завдяки процедурі штучного запліднення, вона народила доньку Анну. Спочатку жінка була не проти спілкуватися з пресою, пізніше стала уникати будь-яких коментарів.

Місяць тому, 25 квітня, виконком Чернігівської міської ради прийняв рішення терміново відібрати дитину у Підвербної. Причиною став допис дівчинки у соціальній мережі, де вона скаржилася, що мати з неї знущається фізично та психологічно. Дівчинку відправили до дитячої лікарні на обстеження. Побоїв чи серйозних фізичних розладів в неї не виявили.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...