facebook

Мати – в реанімації, батько розбирав завали: що відомо про родину 2-річної Лізи, яку росіяни вбили під Дніпром

Сусіди згадують про 2-річну Лізу, як про добру дитину.

Російські окупанти 3 червня запустили ракету “Іскандер” по житловому будинку в передмісті Дніпра. На місці події загинула 2-річна Ліза, поранення отримали 22 людини, серед яких 5 дітей. Зараз потерпілі оглядають свої будинки та розповідають про день трагедії.

Про це пише “Суспільне”.

Мати 2-річної Лізи перебуває у реанімації
Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук розповіла, що мати 2-річної Лізи зараз перебуває у реанімації з політравмами. Батько Лізи правоохоронець. Він під час обстрілу був на роботі. Проте, коли почув про трагедію – прибіг на місце ракетного удару та допомагав розбирати завали.

“Батько був на чергуванні, і як мені розповіли він сам особисто розгрібав завали та витягав свою дружину і свою дочку. Уявіть тільки масштаб цієї трагедії”, – сказала Верещук.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Сусідка родини Альони розповіла, що вона жила на першому поверсі зруйнованого будинку.

“Маленька дитинка, хороша, Лізочка звали. Вони не так довго живуть тут, але поганого нічого сказати не можу, нормальна сім’я”, — каже вона.

Під час ракетного удару 15-річний підліток був за комп’ютером
Альона розповіла, що через ракетний удар постраждав її 15-річний син. Вона з чоловіком у день трагедії була за 2 кілометри від дому. Зараз підліток у реанімації.

“Кум приїхав, він почув вибух і приїхав. Біля вікна перестінок, це від зали куток, потім спальня і ось тут його (сина — ред.) кімната. Може в комп’ютері сидів, думаю навряд чи лежав на дивані, бо якби лежав на дивані, його б привалило”, – згадує вона.

68-річна Валентина поховала чоловіка, а потім втратила дім
68-річна Валентина жила у своєму помешканні майже 10 років. Вона розповіла, що 5 місяців тому втратила чоловіка, а тепер росіяни зруйнували її дім. Жінка каже, що вона не уявляє, як вижила.

4 червня на руїнах свого будинку Валентина шукає кішку, бо переконана, що тварина вижила.

“Я здивована, як я вижила, квартири ж немає. Я була на кухні і це мене врятувало, тому що залишилась стінка кухні. На мене раз і впав холодильник, а потім дивлюся — усе сиплеться. Мене відвезли до лікарні, десь залишили, надали допомогу”, — розказала Валентина.

На місці удару уже розібрали завали. До ОВА звернулися 85 людей. Заявили про пошкодження 31-ї квартири, 23-х приватних будинків, 10 будівель та семи автівок.

Ірина Верещук переконана, що потерпілих через російський удар уже розселили та надають їм необхідну допомогу.

Ракетний удар по передмістю Дніпра
Російські окупанти 3 червня запустили ракету “Іскандер” по двоповерховому житловому будинку. На місці трагедії загинула 2-річна дитина, ще 22 людини, серед яких 5 дітей отримали поранення.

Дві будівлі, між якими влучила ворожа ракета, частково зруйновані. Пошкоджено ще й 10 приватних будинків, авто, магазин, газопроводи

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...