facebook

Виконував пісні Цоя: у Львові хлопець, на якого депутатка написала заяву, потрапив до притулку (відео)

Хлопець записав відео з дитячого притулку.

Хлопець, який нещодавно опинився у центрі уваги у Львові, потрапив до дитячого притулку. Минулого тижня народна депутатка Наталія Піпа зробила зауваження підлітку, він російською виконував пісні Віктора Цоя. Жінка обурилися, мовляв, це заборонено законом. Хлопець відреагував агресивно, а депутатка написала заяву до поліції.

Ввечері 6 червня на своїй сторінці в TikTok хлопець опублікував відео, на якому стверджує, що після інциденту його помістили до дитячого притулку. ТСН.ua звернувся до поліції та соціальної служби, аби розібратися у ситуації.

Усе почалося з публікації депутатки в Facebook. У суботу, 3 червня, Наталія Піпа опублікувала відео фрагменту розмови з хлопцем. На записі підліток грає на гітарі, а жінка просить його перестати “говорити мовою, якою її вбивають”. Хлопець, який був разом із другом, реагує агресивно. Він каже, що приїхав з Одеси, де всі говорять російською.

“Одесу х**рять, більше ніж Львів. Чого ти до мене до**алась за мову, пішла на**й! Цой – легенда року!” – стверджує хлопець.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Депутатка написала, що їй довелося викликати поліцію.

Що кажуть у поліції
Правоохоронці з’ясували, що хлопцю 17 років і він проживає в Одесі, повідомила ТСН.ua речниця поліції Львівської області Світлана Добровольська.

“На нього було складено адміністративний протокол за статтею 173 – дрібне хуліганство. У присутності психологів, а також представників служби у справах дітей”, – розповіла речниця.

Вона пояснила, що правоохоронці склали протокол, оскільки хлопець нецензурно висловлювався у публічному місці.

Як підліток опинився у притулку
Після інциденту хлопець записав відео, де українською мовою вибачився перед депутаткою та мешканцями Львова за ненормативну лексику. Згодом на його сторінці в TikTok з’явилося ще одне відео. Хлопець заявив, що його змусили вибачитися на відео та подякував тим, хто став на його захист в Мережі.

“Мене відіслали до притулку, передала поліція і утримуют мене, по суті, незаконно, тому що моя мати не давала ніяких угод на те, щоб я тут перебував. Мене мають передати мамі, тому що в мене є батьки, все зп документами, я з нормальної сім’ї. У нас все нормально сім’ї і немає жодних підстав, щоб мене тут утримували”, – стверджує підліток.

Начальник Служби у справах дітей Львівської ОВА Володимир Лис пояснив ТСН.ua, що притулок – це заклад соціального захисту для дітей, які заблукали, розсталися з сім’єю або були вилучені з сім’ї. Поліція передала хлопця до притулку, оскільки були відсутні його батьки.

“У даному випадку, якщо Служба у справах дітей Одеської міської ради дасть підтвердження, що все гаразд, мама там, дитина буде в безпеці – дитину буде повернуто, посаджено на потяг і відправлено до місця проживання. Вони мають перевірити, чому він приїхав до Львова. А може він втік. Це чисто з точки зору безпеки дитини, ми маємо перевірити це питання”, – пояснив Володимир Лис.

Керівниця притулку Світлана Гаврилюк прокоментувала ТСН.ua, що дитину посадять на потяг додому, щойно соцслужба надасть відповідний висновок. Зараз згідно з правилами вони зобов’язані перевірити умови проживання дитини та провести інші заходи за процедурою. Спершу соцпрацівники мають прийняти рішення, чи можна віддавати дитину батькам.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...