facebook

Школам міцно дали по руках: тепер директори не зможуть крутити батьками – “хочу, не хочу”. Що змінилося?

Міносвіти ухвалило важливе рішення щодо приймання школярів після повернення в Україну.

Чимало українських дітей із початком повномасштабного російського військового вторгнення в Україну були змушені виїхати за кордон та відвідувати школу у іншій країні. Міносвіти ухвалило важливе рішення щодо продовження навчання таких дітей після повернення в Україну.

Відомство створило низку необхідних рекомендацій для батьків, педагогів та внутрішньо переміщених осіб (ВПО), щоб спростити процес підготовки до зарахування дітей до школи після повернення в Україну. Які документи будуть необхідні:

Зарахування до школи відбувається на підставі заяви від одного з батьків чи опікунів, законних представників;
Дитину можуть зарахувати до тієї школи, яку він відвідував до від’їзду або до будь-якої іншої;
При зарахуванні рекомендується враховувати дані про успішність учня за кордоном;
Потрібно мати довідку зі школи, де дитина навчалася за кордоном. У ній має бути інформація про термін навчання, перелік предметів, результати оцінювання знань, особисті дані учня та інше;
Якщо такої довідки немає, дитина до початку нового навчального року має пройти оцінювання знань; Якщо дитина пройшла оцінювання з усіх предметів, яких немає у закордонних школах, її переведуть до наступного класу.

Якщо вона не пройшла оцінювання або здала його неуспішно, тоді може залишитися ще на рік у тому ж класі; Школа не може відмовити у зарахуванні дитини.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Пропущені предмети можна здати додатково та продовжити навчання в Україні. Свідоцтво про здобуття освіти видається дітям, які перебувають за кордоном та навчаються в українських школах онлайн.

У разі завершення очного навчання у навчальному закладі за кордоном відповідні документи про здобуття освіти визнаються в Україні. Але результати закордонних тестувань для вступу до ВНЗ не є документами, що підтверджують здобутий рівень освіти.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...