facebook

Затоплені житлові будинки, розмиті дороги та пошкоджені мости: наслідки потужної зливи на Львівщині (відео)

Жертв та постраждалих немає. Ситуація контрольована.

Через потужні зливи та стікання гірських річок постраждали два райони Львівської області – Дрогобицький і Стрийський. Є затоплені житлові будинки, готелі, а також пошкоджені мости.

Про це повідомив очільник ОВА Максим Козицький.

Зокрема, у Східниці, що у Дрогобицькому районі, сталося розтікання річки Східничанка. Рівень води піднявся на 1,5 м. По всій протяжності річки розмиті береги. Через зливу затоплені 6 вулиць, близько 100 житлових будинків, 10 готелів, 11 магазинів, 15 автомобілів, пошкоджені 5 місцевих мостів.

“Зі 16 домогосподарств відкачували воду. Газо- та водопостачання селища тимчасово припинили. 2/3 населеного пункту поки що без електропостачання. Підрозділи ДСНС врятували 45 осіб (з них 8 дітей). Через пошкодження 1 моста в с. Новий Кропивник та 2 мостів в с. Перепростиня відсутній доїзд до 16 населених пунктів. Об’їзд можливий”, – прокоментував голова ОВА.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Щодо ситуації у Стрийському районі, то у населених пунктах Підгородці та Урич підмило дорожнє полотно, у найбільш небезпечному місці рух перекрили. Обʼїзд забезпечений.

“Зі заповідника Тустань, де тривав чемпіонат України зі спортивного гірського туризму, рятувальники евакуювали 60 людей. Серед них – 44 дитини. Частина з них вирушили додому за допомогою залізниці, інших тимчасово поселили у місцевому народному домі”, – йдеться у його дописі.

Станом на ранок опади тривають, але вони зменшилися. Вода зійшла самопливом. За даними ОВА, жертв та постраждалих немає. Ситуація контрольована. Рятувальні роботи тривають.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...