У підмосковному місті Електросталь з 19-річного хлопця зняли скальп – групі чоловіків не сподобався його зелений ірокез.
Про це пише видання Mash, передає Уніан.
За інформацією журналістів, інцидент стався близько 21:00 в неділю. Потерпілий з товаришами підійшов до групи чоловіків, щоб попросити сигарету. Але замість курива юнак отримав потік образ. Коли спалахнув відкритий конфлікт, приятелі хлопця просто втекли, і він залишився в меншості.
“Неадеквати знерухомили хлопця і ножем зрізали ірокез з його голови, зачепивши частину шкіри. Після – втекли в невідомому напрямку. Закривавленому хлопцю першу допомогу надали перехожі, вони ж викликали швидку”, – повідомляє видання.
❤️Він провів близько 4000 днів на «нулі» і тепер його ім'я має бути закарбоване в…
Мене звати Артем, позивний «Єбош». Я – оператор БПЛА 5 окремої штурмової Київської бригади. У…
Можливо — на емоціях. Можливо — від втоми. Можливо — тому що в якийсь момент…
Ми шукаємо людей, які готові долучитися до нашої команди. Ти можеш обрати напрямок служби, що…
Ми не просто тримаємо оборону — ми стаємо майстрами своєї справи. Кожен вибух на полігоні,…
Скандал із блогеркою Юлією Вербою, яка разом зі своїм обранцем “пожартувала”, залишивши офіціанту чайові російськими…