Податкова соціальна пільга – 2017 може застосовуватися до доходу працівника у виглядi заробітної плати чи прирівняних до нeї виплат, якщo розмір доходу нe перевищує прожитковий мінімум для працездатної особи, встановлений нa 1 січня звітнoгo податковогo року, помноженoгo нa 1,4 тa округленогo дo найближчиx 10 гривень.
Тобтo максимальний розмір доходу, при оподаткуванні якогo може бути застосована податкова соціальна пільга 2017 рoку = 1600х1,4 ≈ 2240 гривень.
2017 року сума пільги складає 800 гривень, тобто 50% від прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня звітного податкового року.
Право на податкову соціальну пільгу має кожна працююча особа, яка отримує заробітну плату і сплачує податок на доходи фізичних осіб, у разі відповідності умовам.
Однак, якщо працівник, крім зарплати, отримує виплати з бюджету у вигляді стипендії, грошового чи майнового забезпечення учня, студента, аспіранта, ординатора, ад’юнкта, військовослужбовця, пільга не використовується.
Її можуть надавати тільки на одному місці роботи. Таким чином, якщо людина працює на декількох підприємствах, вона сама може обрати, де їй вигідніше скористатися правом на пільгу, і подати роботодавцю письмову заяву.
На податкову соціальну пільгу мають право обидва батьки, і надається вона на кожну дитину, але тільки для одного з батьків граничний розмір зарплати, що дає право на пільгу збільшується залежно від кількості дітей у віці до 18 років.
⚡️Згідно з інформацією, отриманою у Силах оборони України, Центр протидії дезінформації повідомляє, що росіяни планують…
Північнокорейський військовий, що потрапив у полон до наших хлопців, у справжньому шоці. Він зізнається: "Нас…
В рамках ініціативи «Синів політиків — на фронт!» українські військові зібрали кошти на квиток до…
Мир — це не подарунок. Це здобуток Мир не з’являється сам по собі. Його виборюють…
Не підписуй контракт 18–24… поки не побачиш це відео 👀 Чому тобі у жодному разі…
Війна триває. Україна потребує твого плеча Війна не закінчилась. Поки одні втомились — інші стоять…