Categories: Трагедії

Голод у Сомалі: за дві доби померли більше ста людей

У Сомалі в регіоні Бай щонайменше 110 осіб загинули за дві доби через голод, який викликаний сильною посухою в країні.

Про заявив прем’єр – міністр країни Хасан Алі Хайре, це повідомляє агентство Reuters.

“(Склалася) складна ситуація для тваринників і їх домашньої худоби. Деякі люди постраждали від голоду і розладів шлунково-кишкового тракту. Протягом останніх 48 годин в регіоні Бай загинули 110 осіб”, – цитує агентство слова прем’єра.

У Сомалі оголосили надзвичайний стан через посуху. Від посухи страждають 6,2 мільйона людей. Відсутність доступу до питної води може викликати поширення холери, побоюються представники гуманітарних організацій.

annashchesna

Recent Posts

Вербування через кохання: як російські спецслужби полюють на українців на сайтах знайомств

Російські спецслужби активно використовують сайти знайомств для вербування українців — як військових, так і цивільних.…

1 місяць ago

“Не про мільйон, а про себе”: дівчина №1

Вероніка, 21 рік, перша жінка, що підписала "Контракт 18–24" у 72-й бригаді. Але це не про…

1 місяць ago

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ

Ця стрічка розповідає про шлях підрозділу, який став символом сучасних українських штурмових військ. Це історія…

1 місяць ago

⁨⁨Україна варта того, щоб за неї боротися.

Її захисниці — це сила, професіоналізм і відданість, якими справді можна пишатися.Щодня вони виконують свою…

1 місяць ago

«Боги війни» та «ландшафтні дизайнери» 28 ОМБр

У арти мало романтики, хіба можна вважати романтичними холодні ранки, вічний бруд під ногами, збиті…

1 місяць ago

Одинадцять років тому на військовій карті України з’явилася 53 окрема механізована бригада імені князя Володимира Мономаха

Бригада, що пройшла сотні кілометрів фронту. Це шлях, написаний мужністю, потом і кров’ю. Шлях людей,…

1 місяць ago