Ви, напевно, чули про Polskibus або Eurolines. Проте автобусів за 1 євро набагато більше, пише Svitua з посиланням на davay.info.
Eurolines. Один з найбільших автобусних перевізників Європи. Лайфхак: існує функція Eurolines Pass – за 195 євро ви купуєте безлімітний квиток на 15 днів та можливість їздити в мережі з 53 міст.
FlixBus. Другий за масштабами автобусний лоукостер в Європі. Нещодавно почав їздити з міст Західної України.
Lux Express. Один з великих європейських перевізників, їздить зазвичай країнами Балтії. Має філію – Simple Express, на рейси якої за шість місяців можна придбати п’ять квитків за три євро. Лайфхак: бонусна програма PINS – спільна з AirBaltic та багатьма кав’ярнями й магазинами. Чим більше поїздок, тим вищою є знижка; накопичені пінси можна обмінювати на безкоштовні квитки.
PolskiBus. Лоукостер, який з’єднує міста Польщі та сусідні держави. Перші декілька квитків продаються за 1 злотий. Їх треба купувати за 3-4 тижні до відправлення.
Окремі країни.
Австрія. WestBus – австрійський перевізник, тішить можливість купувати комбіновані квитки (автобус+поїзд). Крім Австрії, можна поїхати до Хорватії, Угорщини, Німеччини, Словаччини.
Болгарія. Bgrazpisanie.com – автобус з рейсами в межах країни. Etap – болгарський перевізник з охопленням 90% території країни. Іноді бувають розпродажі.
Данія. Abilldskou – автобусна компанія, яка перевозить пасажирів не лише в межах Данії, але й до Німеччини. Під час продажу квитків діє система знижок, яка дозволяє вигравати не лише в порівнянні з цінами на квиток в поїзді.
Ірландія. Bus Eireann – здійснює перевезення не лише в межах Ірландії, але й до Великобританії. Має програму лояльності BEClub. J.J. Kavanagh & Sons – транспортна компанія з майже столітньою історією (возять від 1919 року), курсує в різних напрямках Ірландії.
Іспанія, Португалія. Alsa – іспанський перевізник, бувають акції та розпродажі (яких, до слова, в іспанській версії сайту більше, аніж в англійській). Avanza – рейси Іспанією та Португалією. Про свої акції оперативно повідомляють на Facebook. Eva – португальський перевізник з рейсами лише в межах країни. Rede Nacional de Expressos – португальський перевізник з рейсами лише в межах країни. Socibus – іспанський перевізник, охоплює західний регіон. Є нічні автобуси, що дозволить зекономити на ночівлі.
Люксембург. Flibco – автобусний перевізник Люксембурга, їздить до бюджетних аеропортів Європи (Брюссель-Шарлеруа та Франкфурт-Хахн). Перші квитки на будь-який рейс можна придбати за 5 євро (продаж відкриваться за місяць).
Німеччина. Busliniensuche – автобус з рейсами в межах країни. DeinBus – переважно – міста Німеччини + Страсбург та Прага. Вартість квитків від 5 євро, сплатити можна не лише картою, але й PayPal. Лайфхак: колективна знижка для компаній від п’яти осіб. OneBus – німецький автобусний перевізник з можливістю дістатися до Риму та Праги. PostBus – перевізник Німеччиною (postbus.de), Австрією (postbus.at) та Швейцарією (postbus.ch). Мапа маршрутів Німеччиною:
Норвегія. NettBus – один з найбюджетніших засобів переміщення Норвегією – ціни втричі нижчі від поїзда. Nor-Way – найбільший норвезький перевізник з захопленням декількох шведських міст, цій же компанії належать автобуси “Lavprisekspressen” (вони трохи дешевші). Акцій, на жаль, не помічено. Гарантована знижка – за картою ISIS (якщо ви все ще студент та/або молодші від 26 років).
Польща. Albatros – ще один польський бюджетний перевізник, часто розпродає квитки за 1 злотий. Ewe – автобуси з України до Чехії та Польщі, необхідна реєстрація на сайті. Motyl-SA – обслуговує маршрут Брест-Люблін. Якщо купувати на їхньому сайті, то квитки будуть дешевшими, аніж на білоруському сайті. В касах можна отримати знижку за студентським квитком. NeoBus – польська автобусна компанія. Окрім гарних цін, система також нараховує 12% бонусів від вартості поточного замовлення, які можна акумулювати та обміняти на безкоштовні поїздки, діють студентські знижки на розпродажі “все за 1 злотий”. PlusBus – дешеві квитки Польщею, особливо – з захопленням аеропортів. TaniBus – поїздки поміж Любліном та Краковом за 1 злотий.
Сербія. BS Tours – компанія, яка займається як перевезеннями в межах Сербії, так й організацією екскурсійних турів Бєлградом. Маршрути: Бєлград-Ніш-Княжевац за 13 євро, Бєлград-Сурдуліца за 15 євро. Niš-ekspres – найдавніший перевізник Сербії. Здійснює поїздки міськими, міжміськими та міжнародними маршрутами. Є знижки на сімейні, студентські квитки та поїздки туди-назад.
Туреччина. NeyroTurizm – в Туреччині велика кількість приватних автобусних компаній (автобусні переміщення розвинуті набагато краще, аніж залізничні, серед іншого й через складний гірський ландшафт). MetroTurizm – одна з найбільших. Квитки можна придбати онлайн. Obilet.com – автобус з рейсами в межах держави.
Угорщина. Orange Ways – угорський перевізник з захопленням сусідніх держав. Регулярні розпродажі та система знижок – на сайті навіть існує окрема дискаунт-сторінка.
Фінляндія. ExpressBus – поїздки Фінляндією від 2 євро. OnniBus – фінський перевізник, рейси – виключно в межах країни. Проте які – довезуть навіть до Санта-Клауса в Рованіємі, а ще – купа пропозицій та дискаунтів. Pohjolan Liikenne – непросту назву варто навчитися вимовляти хоча б тому, що в цієї компанії поїздки Фінляндією коштують від 3 євро.
Франція. Ouibus – французький перевізник з цінами, трохи нижчими від поїзда та заїздами в країни Бенілюксу.
Чехія. Regiojet – широка автобусна мережа (від Балкан до Великобританії), гнучка система продажів: тарифи “first minute” (за місяць до виїзду) та “last minute” (за кілька годин) дозволяють сильно зекономити. Будьте уважні під час бронювання – ці тарифи не діють в “найспекотніші” періоди – від 15 грудня до 15 січня та від 15 липня до 31 серпня. Tiger Express – поїздки з Острави (Східна Чехія), доїжджає до аеропортів Австрії, Польщі, їздить до Словаччини з України (Львів).
Швеція. Svenska Buss – велика клькість рейсів Швецією. Сайт шведською мовою, але лякатися не варто. Swebus – шведський, як зрозуміло з назви, перевізник, бонусом – рейси до Норвегії, Данії, Німеччини та Чехії.
Пошуковики автобусних квитків
BusBud – в базі – 10 тисяч міст та 63 країни, максимально представлені Центральна Європа та США.
Busfor – працює в Україні. Хоча Busfor не є перевізником, в них є декілька фірмових рейсів та часті розпродажі – “квиток за 10 гривень” та “всі квитки за 50 гривень щочетверга”.
BusRadar – знаходить автобуси в Європі, особливо в Німеччині. Є рейси Україною.
ChekMyBus – пошуковик з великою базою за країнами Європи (включно з Україною) та США.
Infobus – працює в Україні. В них великий вибір рейсів Україна-Європа й ціни, зазвичай, на декілька гривень нижчі, аніж на Busfor, але майже ніколи не буває акцій.
Відьма зробила прогноз Тарологиня та відьма Тетяна Гай спрогнозувала, що на росію чекає нещасливе майбутнє.…
Складні погодні умови, що склалися 21 листопада майже по всій Україні, наприкінці тижня охоплять усі…
Важлива інформація для українців, які мають борги за комуналку Багато українців через важкий час не…
Керівниця медичної служби 108-го окремого батальйону "Вовки Да Вінчі" 59-ї бригади, дівчина загиблого Героя України…
Реформа орієнтована не лише на встановлення статусу інвалідності, а й на підтримку реабілітації та відновлення…
Студентам відмінили відстрочки - хто потрапляє під мобілізацію Як стало відомо, що деяким студентам відмінили…