facebook

У львівських школах з 1 вересня планують заборонити учнями користуватися мобільниками

З 1 вересня у школах Львова ініціюватимуть заборону для учнів використовувати мобільні телефони, щоб створити умови для спілкування дітей з однолітками та уникнути зайвого відволікання від навчального процесу.
Про це повідомляє Львівська міська рада, передає Укрінформ.

«Ми хочемо ініціювати і з 1 вересня заборонити використання мобільних телефонів під час навчального процесу. Це відволікає дітей. Так є в багатьох школах за кордоном, так є в багатьох приватних школах, хороших школах. І всі навчальні заклади, які це впровадили, наводять багато переваг такої ініціативи», – сказав керівник управління освіти Львівської міськради Андрій Закалюк.

Він наголосив, що об’єктивно під час навчання власне для навчання мобільні телефони переважно учнями не використовуються. Утім, якщо така потреба виникне – потрібне буде використання гаджета з метою навчання, то це можливо буде втілити.

«Ми розуміємо, що є переживання батьків, коли повітряна тривога, як буде дитина без мобільного телефону. Але в школі завжди є людина, яка відповідає за дітей. Ви завжди можете сконтактувати з класним керівником, з директором, із заступником директора… Вони завжди відкриті до батьківської спільноти. Діти будуть в безпеці. Ми з вами маємо розуміти, що маємо повернути живе спілкування для наших дітей. Я думаю, велика частина батьків погодяться зі мною», – додав посадовець.

Управління освіти разом з керівництвом шкіл та педагогами обговорять та напрацюють механізм і логістику впровадження заборони для учнів використання мобільних телефонів.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Як повідомляв Укрінформ, Організація Об’єднаних Націй з питань освіти, науки та культури (ЮНЕСКО) рекомендує заборонити використання смартфонів у школах, щоб покращити рівень навчання учнів та захистити дітей від кібербулінгу.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...