facebook

Навального засудили до 19 років в’язниці

Судовий процес відбувався у закритому режимі. До зали засідань суду не пустили навіть батьків Олексія Навального.
Російський опозиціонер Олексій Навальний отримав 19 років позбавлення волі в колонії особливого режиму у справі про “екстремізм”. Такий вирок оголосив Московський міський суд, повідомляють російські ЗМІ у п’ятницю, 4 серпня.

Навального звинувачували в семи епізодах за шістьма статтями Кримінального кодексу РФ: про створення екстремістської спільноти, публічні заклики до екстремізму, створення некомерційної організації (НКО), яка зазіхає на права громадян, фінансування екстремістської діяльності, а також залучення неповнолітніх на скоєння небезпечних дій і реабілітація нацизму. Судове провадження за цими епізодами розпочалося у травні поточного року.

Судовий процес відбувався у закритому режимі. До зали засідань суду не пустили навіть батьків Навального. Справа слухалася на виїзних засіданнях у виправній колонії №6 селища Мелехово Володимирської області, де опозиціонер відбуває покарання за попереднім вироком.

Як відомо, у лютому 2021 року суд визнав Олексія Навального винним у “шахрайстві” в рамках справи Ів Роше. Тоді йому дали 2 роки та 8 місяців ув’язнення.

А у березні 2022 Навального визнали винним за статтею про “шахрайство, ” а потім в “образі судді”, призначивши 9 років колонії суворого режиму за сукупністю “злочинів”.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Тепер мова йде про 19 років – це загальний термін, який належить провести Навальному в колонії за усіма винесеними вироками.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...