facebook

Сюрпризи для школярів: навчальний рік розпочнеться в трьох форматах

У школах України діятимуть три формати навчання. В кожній області свій

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що 1 вересня в школах України діятимуть три формати навчання. В кожній області свій — в залежності від безпекової ситуації. пише “ДС” з посиланням на Telegram прем’єра.

Шмигаль підкреслив, що там, де є загроза життю чи здоров’ю дітей, офлайн, тобто очного, навчання не буде. З боку ОВА має бути регулярний моніторинг безпекової ситуації в громадах. В залежності від рівня загроз будуть ухвалювати формат навчання — очний, онлайн чи змішаний.

Місцева влада найкраще розуміє ситуацію в себе в громадах, а тому остаточні рішення про формат навчання будуть ухвалювати саме на місцях.

За даними Шмигаля, 68% освітніх закладів мають укриття різного типу. Це дозволяє розмістити там 4,7 млн учнів та вчителів. Але цього недостатньо. Місцева влада повинна діяти активніше. Гроші на укриття Уряд виділив ще в квітні – 1,5 млрд грн.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

У 2023 році планується облаштування майже 1,5 тис. укриттів, загалом їх треба збудувати 5,4 тис. Всі вони мають відповідати критеріям надійності, безбар’єрності та енергоефективності.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...