facebook

Скинув із мосту і жбурнув зверху пляшку: в Німеччині невідомий напав на дитину через українську мову

Дитина отримала травми голови й ноги, невідомому інкримінують спробу вбивства.

Прокуратура німецького міста Айнбек розшукує чоловіка, який накинувся на хлопчика, що розмовляв українською мовою. Чоловік вимагав від дитини говорити російською і казав, що війну почала Україна. Потім перекинув хлопчика через огорожу моста і пожбурив у нього скляною пляшкою. Дитина отримала травми голови й ноги, невідомому інкримінують спробу вбивства.

Про подробиці цього скандального інциденту йдеться в сюжеті ТСН з Німеччини.

Цей випадок стався ще 26 серпня, але лише в п’ятницю, 1 вересня, про напад на українську дитину повідомила прокуратура міста Геттінген.

Того дня, а це була субота, близько 7 години вечора група українських дітей перебувала біля мосту в місті Айнбек. Там проходив невідомий чоловік, який раптом почав вимагати від дітей, щоб вони розмовляли російською. Також він сказав їм, що це Україна почала війну.

Підтримай нашу сторінку в Facebook.

Потім цей чоловік схопив за волосся дівчинку, після чого напав на 10-річного хлопчика і перекинув його через перила мосту в канал. Дитина вдарилася об залізні балки, які прикріплені до мосту, головою та ногою.

Однак на цьому зловмисник не зупинився, і коли дитина лежала в каналі, жбурнув униз скляну пляшку, яка влучила хлопчикові в плече, і після цього зник із місця події.

Прокуратура розшукує зловмисника і шукає свідків. Правоохоронці повідомляють, що чоловікові було приблизно 40-45 років.

Хлопчика відвезли до лікарні і того ж вечора його змогли відпустити додому.

Прокуратура класифікує цей напад як політично вмотивований.

 

https://youtu.be/b20vOqIR_H8

Про напад сьогодні повідомили в німецьких ЗМІ. Деякі з них прямо пишуть у заголовках, що це росіянин напав на українську дитину.

За статистикою, тільки в Берліні за останній рік поліція зареєструвала 3250 випадків нападу на українців. Щоправда, поліція не фіксує, чи були у нападників расистські або політичні мотиви.

Пошуки росіянина, який вирішив продемонструвати силу до української дитини, в місті Айнбек тривають.

Шукайте деталі в групі Facebook

Джерело.

Вам також може бути цікаво...